آرامش ایران توافق معصومه ابتکار اخبار سیاست خارجی

آرامش: ایران توافق معصومه ابتکار اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شرح معاملات «نوساز» در خردادماه

اطلاعات اولیه از معاملات انجام شده است در خرداد حاکی هست، حدود یک‌چهارم معاملات مربوط به واحدهای مسکونی کلیدنخورده تا حداکثر ۲ سال ساخت بوده است. 

شرح معاملات «نوساز» در خردادماه

شرح معاملات «نوساز» در خردادماه

عبارات مهم : بازار

اطلاعات اولیه از معاملات انجام شده است در خرداد حاکی هست، حدود یک چهارم معاملات مربوط به واحدهای مسکونی کلیدنخورده تا حداکثر ۲ سال ساخت بوده هست.

به گزارش دنیای اقتصاد ، قیمت فروش واحدهای نوساز و کلیدنخورده به عنوان مبنا و ملاک هر سه ضلع واسطه ها، خریداران و فروشنده ها جهت تعیین قیمت کل املاک یک منطقه، همواره از اهمیت خاص ای برخوردار بوده هست. ولی از آنجا که معمولا حباب قیمت در بهای پیشنهادی واحدهای نوساز بیش از سایر گروه های سنی بنا هست، نمی توان با تکیه بر قیمت های پیشنهادی که در بنگاه های املاک، آگهی روزنامه ها و موتورهای جست وجوی ملکی به وسیله مالکان اعلام می شود، راجع به ارزش سایر آپارتمان ها تصمیم گیری کرد.

واسطه ها معتقدند مالکان آپارتمان های نوساز اغلب قیمت پیشنهادی خود را در وقت فایل کردن ملک، قدری بالاتر اعلام می کنند و به اصطلاح «جای تخفیف» پای معامله را از ابتدا در نظر می گیرند. بنابراین قیمت های پیشنهادی به هیچ وجه ملاک خوبی جهت ارزیابی قیمت ملک در یک منطقه و قیمت گذاری واحدهای با سن بنای زیاد نیست.

شرح معاملات «نوساز» در خردادماه

«دنیای اقتصاد» در ستون نبض بازار امروز، مجموعه ای از قیمت های قطعی فروش آپارتمان های نوساز تا حداکثر ۲ سال ساخت را که در خرداد ماه معامله شده است اند گردآوری کرده تا مبنای مشخصی در اختیار تمام اضلاع بازار مسکن باشد. در عین حال جهت اطلاع زیاد از قیمت معاملات نوساز در ماه گذشته، امکان مراجعه عموم مردم به سایت «سامانه اطلاعات بازار املاک ایران» وجود دارد.

واژه های کلیدی: بازار | اقتصاد | اقتصاد | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog