آرامش ایران توافق معصومه ابتکار اخبار سیاست خارجی

آرامش: ایران توافق معصومه ابتکار اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار بین الملل واشنگتن سلاح‌های خود را از یگان‌های کرد در منبج بعد می‌گیرد / آنکارا

وزیر خارجه ترکیه تاکید کرد که ایالات متحده سلاح‌هایی را که پیشتر به یگان‌های مدافع خلق کرد تحویل داده بود، در هنگام خارج کردن آن نیروها از شهر منبج در شمال سوری

واشنگتن سلاح‌های خود را از یگان‌های کرد در منبج بعد می‌گیرد / آنکارا

آنکارا: واشنگتن سلاح های خود را از یگان های کرد در منبج بعد می گیرد

عبارات مهم : اداره

وزیر خارجه ترکیه تاکید کرد که ایالات متحده سلاح هایی را که پیشتر به یگان های مدافع خلق کرد تحویل داده بود، در هنگام خارج کردن آن نیروها از شهر منبج در شمال سوریه بعد خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه در گفتگو با شبکه “سی ان ان” عنوان داشت: ما هیچگاه با نیروهای مدافع خلق کرد گفت وگو نمی کنیم و به آنها نمی گوییم که اسلحه های خود را تحویل دهند ولی بر اساس نقشه راهی که با آمریکا بر سر آن توافق کردیم، آمریکا در هنگام خارج کردن این نیروها از شهر منبج سلاح های خود را بعد خواهد گرفت و ترکیه نیز ناظر بر آن خواهد بود.

واشنگتن سلاح‌های خود را از یگان‌های کرد در منبج بعد می‌گیرد / آنکارا

وی ادامه داد: ترکیه و آمریکا با هم طرف هایی را تعیین خواند کرد که در اداره منطقه همکاری کنند. ترکیه نمی تواند به افراد مرتبط با تروریسم یا تحت کنترل یگانهای مدافع خلق (YPk) اجازه دهد تا در اداره منطقه و نیروهایی که جهت حفظ امنیت در منطقه تشکیل می شوند، شرکت کنند.

واژه های کلیدی: اداره | ترکیه | آنکارا | آمریکا | آنکارا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog